Záznam o 485 verejne hlásených transakciách v oblasti iGaming medzi rokmi 2001 a 2025. Každý riadok odkazuje na svoj zdroj. V záznamoch sú aj vlastné dokončené transakcie spoločnosti CasinosBroker.
Všetky zaznamenané akvizície spoločnosti iGaming, 2001 – 2025
485 transakcií. Každý riadok odkazuje na použitý zdroj. Rok je rok zaznamenaný pre danú transakciu. Oznámenie a dokončenie nie sú uložené ako samostatné dátumy. V tomto súbore nie sú žiadne transakcie s rokom 2026. Naposledy skontrolované 11. októbra 2026.
| Rok | Kupujúci | Predajca | Typ aktíva | Cena | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Wynn | Korunné rezorty | Kamenné kasíno | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Vizualizácia skupiny | BMM Testovacie laboratóriá | Testovacia divízia | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Tipico | Skupina Atlas | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Vklad | MocinoPlay | Kasíno | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Športový radar | Snaha | Stávková platforma | 225 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2025 | OpenBet | Snaha | Prevádzková platforma | 450 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2025 | Novomatic | Ainsworth | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Sieť North Star | Bojoko | Partnerský program | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Stávkovanie NetX | Playtech | Prevádzkovateľ HappyBet | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Skupina Modern Times | Aristocrat Leisure (Plarium Global) | Mobilná herná jednotka | 620 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2025 | Svetlo a zázrak | Grover Gaming | Vývojár | $850 | Zdroj |
| 2025 | Trepotanie | NSX | Operátor | $356 | Zdroj |
| 2025 | Finančný technologický investor rizikového kapitálu | Morrichova lotéria | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Kóder | Codgames | Vývojár hier | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | Bragg | Rýchle prehrávanie | Vývojár hier | Nezverejnené | Zdroj |
| 2025 | BlueBet Holdings | MIXI Inc. (PointsBet) | Kasíno | 353 miliónov AUD | Zdroj |
| 2025 | BlueBet Holdings | TopSport | Kasíno | 10 miliónov AUD | Zdroj |
| 2025 | BlueBet | TopSport | Operátor | 15 miliónov AUD | Zdroj |
| 2025 | Bally | Hviezda | Operátor | 300 miliónov AUD | Zdroj |
| 2025 | Allwyn | Logflex MT Holding Limited (väčšinový podiel) | Platforma | 217 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | Nezverejnené | Spreadex | Športový index | Oddelenie | Zdroj |
| 2024 | Nezverejnené | Bally | Ázijské herné aktíva | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Nezverejnené | Raketech | Poradenské služby mimo USA | 2,3 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Nezverejnené | 6,4 % akcií Lottomaticy (Gamma Intermediate si stále drží 65,4 %) | Operátor | 152 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | Holdingová spoločnosť TKO Group | Snaha | Športové aktíva | 3,25 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2024 | Swintt | Štúdiá Elysium | Poskytovateľ | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2024 | Super skupina (Betway) | Marhuľa | Služba | 140 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | Štandardné všeobecné | Bally | Firemné aktíva | Fúzia | Zdroj |
| 2024 | Vklad | IdealBet | Webová stránka | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Spreadex | Športový index | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Športradar | XLMedia | Severoamerické služby | 30 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Softswiss | Turfsport | Poskytovateľ | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Strieborné jazero | Skupina Endeavour Holdings | Holdingová spoločnosť | 13 miliárd dolárov | Zdroj |
| 2024 | Sega Sammy | GAN | Platforma | 107,6 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Sega Sammy | StakeLogic | Vývojár | 130 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | Petroglyph Development Group Ltd | Skvelá kanadská zábava | Kasíno | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Openbox Holdings | Odvážna hra | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Nuvei | Platba pre všetkých | Poskytovateľ platieb | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Skupina NSUS | Cézarovia | Značka WSOP | 500 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Mushburger Media | DraftKings | Stávkový vysielateľ | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Rezorty MGM | Tipico | Produktová platforma | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Lottery.com | S&M | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Ján Coates | bet365 | Tím Stoke City FC | Oddelenie | Zdroj |
| 2024 | Medziblokový | Zuum | Dodávateľ herných produktov | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Skupina hrdinov | FansUnite | Služba Betting Hero | 37,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Greenlite | Bez obmedzenia | Dodávateľ herných hier | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Zlatá matica | CFAC | Zľavová platforma | 8,4 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Skupina Glitnor | OneCasino | Online kasíno | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | GeoComply a súkromní vlastníci | FansUnite | Partnerské aktíva | 37,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Medzinárodné herné laboratóriá (GLI) | Trisigma | Testovacie laboratórium | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Skupina pre herné inovácie (GiG) | Titán | Poskytovateľ obsahových služieb | 3,2 milióna eur | Zdroj |
| 2024 | Skupina pre herné inovácie (GiG) | Kasínomeister | Partnerský program | 3 milióny eur | Zdroj |
| 2024 | Herný salón | Konzultanti dvoch kráľov | Kasínové služby | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Skupina Gambling.com | Odds Holdings | Partnerský program | 160 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Gambling.com | XL Media | Partnerské aktíva | 42,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | GMGI | MeridianBet | Operátor | 300 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Trepotanie | Playtech | Snaitech Service | 2,3 miliardy eur | Zdroj |
| 2024 | Trepotanie | Betnacional | Služba | 350 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Fanduel | BeyondPlay | Poskytovateľ | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Skupina FDJ | Skupina príbuzných | Platforma | 27,95 miliardy švédskych korún | Zdroj |
| 2024 | Evolúcia | Herné riešenia Arcadia | Vývojár | 2,5 milióna eur | Zdroj |
| 2024 | Evolúcia | Galaxy Gaming | Vývojár | 85 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Evolúcia | Živé zatočenia | Poskytovateľ | 5 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | Evokovať | Nové riešenia pre hazardné hry | Webová stránka | 10 miliónov eur | Zdroj |
| 2024 | EveryMatrix | Technológia FSB | Platforma | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Každá matica | Fantasma Games | Vývojár | 209,8 milióna švédskych korún | Zdroj |
| 2024 | Extra Bladet | Swush.com (DanskeSpill) | Vývojár (šport) | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Stávka na ESPN | Wynn (WSI US, LLC) | Operátor | 25 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | DraftKings | Dijonské systémy | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | DraftKings | Jednoduchá stávková kancelária | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | DraftKings | Jackpot | Operátor | 750 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2024 | Clarity Game LLC | Rezorty Full House | Kasíno | 9,2 milióna dolárov | Zdroj |
| 2024 | Clairvest a ECL | Wyoming Downs | Operátor (fyzický) | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Caesars Entertainment | WynnBet (Michigan) | iGamingové operácie | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Caesars Digital | Nulové fluksy | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Buzz Bingo | Merkur | Kasína (kamenné) | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Brightstar Capital Partners | PlayAGS | Vývojár (šport) | 1,1 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2024 | Brightstar Capital | PlayAGS | Vývojár | 1,1 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2024 | Boyd Gaming | Digitálne rezorty | Herná služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | BlueBet | lepší | Prevádzkovateľ stávok | Fúzia | Zdroj |
| 2024 | BlueBet | Betr | Operátor | Fúzia | Zdroj |
| 2024 | Skupina Betsson | Skupina FDJ | Služby športových riešení | Nezverejnené | Zdroj |
| 2024 | Betsson | Holland Gaming Technology | Operátor | €27.50 | Zdroj |
| 2024 | BetMakers | Racelab Global | Vývojár | 1,5 milióna AUD | Zdroj |
| 2024 | Apollo | Everi | Produktová platforma | 1,2 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2024 | Apollo | IGT | Produktová platforma | 4,05 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2024 | Allwyn | Okamžité výhry v hrách | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2024 | Technologies Adventure Box | Herná skupina Lion | Poskytovateľ herných služieb | 475 miliónov švédskych dolárov | Zdroj |
| 2024 | Accel Entertainment | Toucan Gaming LLC | Operátor | 40 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Horlivosť | Kruh | Vývojár (Stávkovanie na šport) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Yahoo | Wagr | Operátor (P2P) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Xtremepush | Uhryznutie hromom | Služby (vernostné programy) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Nezverejnené | McBookie (FansUnite) | Operátor | 5 miliónov kanadských dolárov | Zdroj |
| 2023 | Nezverejnené | Bethard | Operátor (všetky) | 9,5 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Super skupina (Betway) | Digital Gaming Corp | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Sun International | Peermont Holdings | Operátor | 359,6 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Stram Entertainment | FansUnite | Partnerský program | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Vklad | Betfair Kolumbia (Flutter) | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Spiffbet | Helmicasino.com | Operátor | 300 000 švédskych korún | Zdroj |
| 2023 | SEGA SAMMY | GAN | Operátor | 107,6 milióna dolárov | Zdroj |
| 2023 | Raw iGaming | Multiplayerové portfólio FunFair | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Playtika | Innplay Labs | Vývojár | 300 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Playtika | Youda Games | Vývojár | 81,3 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Playtech | Hard Rock Digital (menšinový podiel) | Vývojár | 85 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Playtech | Severná hviezda (16 %) | Operátor | 12,25 milióna kanadských dolárov | Zdroj |
| 2023 | Tvorca hry | La Poche Bleue | Partnerský program | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Hrajte synergiu | Výherné automaty Aruze | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Planet Sport | Tipstr | Partner / Tipér | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Penn National | Barstool Sports (Zvyšné akcie) | Operátor | 388 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Paf | Lotyšský biznis spoločnosti 888 | Operátor | 28,3 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | PM Legacy Inc | LottoKings a WinTrillions (Kings Entertainment) | Operátor | 175 000 kanadských dolárov | Zdroj |
| 2023 | Stávkové služby v Pensylvánii | iRace Media | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | OpenBet | Necton | Služba (ALM) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Kontrolór šancí | Superkomesse (Catena Media) | Partnerský program | 19,8 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Sieť North Star | LakersBrasil.com | Partnerský program | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Moneta Communications | Squawka a GG.co.uk (Catena) | Partnerský program | 6 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Milión hier | STHLM Gaming & Rhino Gaming (Spiffbet) | Vývojár | 3,5 milióna švédskych korún | Zdroj |
| 2023 | Markor/Whitezip | Markor/Whitezip | Správa účtov / marketing | Fúzia | Zdroj |
| 2023 | Skupina Lottomatica | SKS365 | Operátor (aj fyzický) | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Skupina LiveScore | Wonderlabz | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Lion Gaming | 1Click Games | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Svetlo a zázrak | SciPlay (zostávajúce zdieľania) | Vývojár | 420 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | LeoVegas | Push Gaming | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | La Française des Jeux (FDJ) | Premier Lotteries Ireland (PLI) | Fyzické | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | La Française des Jeux (FDJ) | ZEturf | Operátor | 175 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Kambi | Kambi (z Kindred) | Operátor | 7,5 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Jelly Entertainment | Wundermachine | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Interblog | Aktíva ETG spoločnosti Aruze | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Greentube (Novomatic) | Alteatec | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Greentube (Novomatic) | Ineor (80%) | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Skupina Golden Matrix | MeridianBet | Operátor | 300 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Glitnor | PlayStar (37,5 %) | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Hry globálne | Digital Gaming Corp | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Skupina GLI | iTech Labs | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | GIG | Kaviareň Rocks | Partnerský program | 35 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Flutter Entertainment | MaxBet (51%) | Operátor | 141 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Fanatici | PointsBet US | Operátor | 225 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Skupina FS | 6,57 % z 888 | Operátor | Obchodovanie s akciami | Zdroj |
| 2023 | EveryMatrix | DeepCI | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Everi Holdings / Globálny prístup k hotovosti | Prostriedky z Video King | Vývojár | 59 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | Angstrom Sports | Služba | 203 miliónov libier | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | STS | Operátor | 750 miliónov libier | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | Tiidal Gaming NZ (vrátane Sportsflare) | Vývojár (športové stávkovanie) | 13,2 milióna kanadských dolárov | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | 365 skóre | Služba | 150 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | Športová vlajka | Služba | 13,25 milióna dolárov | Zdroj |
| 2023 | Obsahovať | BetEnt (BetCity) | Prevádzkovateľ (stávkovanie) | 850 miliónov €* | Zdroj |
| 2023 | Herná technológia Elys | Zapojte IT | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | DoubleDown | Nadnárodnosť | Platforma | 36,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2023 | Churchill Downs Incorporated (CDI) | Exacta Systems | Vývojár | 250 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Breckenridge | KasínoTajomstvo | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2023 | Boom Entertainment | Športový prediktor NBC | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | Kapitál tvorcu hry | Partnerský program | 176 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | Tipsbladet | Partnerský program | 6,5 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | Torcedores.com | Partnerský program | Nezverejnené | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | SvenskaFans.com, HockeySverige.se, Fotbolldirekt.se, InnebandyMagazinet.se (skupina Everysport) | Partnerský program | 3,7 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | Skycon | Partnerský program | 45 miliónov libier | Zdroj |
| 2023 | Lepší kolektív | Catena Media (5%) | Partnerský program | 10 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | Betsson | Betfirst | Operátor | 120 miliónov eur | Zdroj |
| 2023 | Betr | Platforma Chameleon (FansUnite) | Služba (platforma) | 7,4 milióna dolárov | Zdroj |
| 2023 | Plážové služby | Casino.se, .gr a .pt (XL Media) | Partnerský program | 4 milióny dolárov | Zdroj |
| 2023 | B90 Holdings | Funko International | Partnerský program | 3,6 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Aristokrat | NeoGames | Vývojár | 1,2 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2023 | Allwyn | Camelot (Spojené kráľovstvo) | Prevádzkovateľ (lotéria) | 100 miliónov libier | Zdroj |
| 2023 | Allwyn | Riešenia lotérie Camelot (USA) | Prevádzkovateľ (lotéria) | 74,2 milióna eur | Zdroj |
| 2023 | Spojenecké | Spoločnosť Peking Lianzhong Zhihe Technology Co. | Vývojár | 7 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2023 | 888Afrika | BetLion | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2022 | Z IGT | iSoftBet | Vývojár hier | 160 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Thimba Media | Seven Star Digital | Partnerský program | Bezhotovostný/bezdlhový základ | Zdroj |
| 2022 | Tabcorp | Dabble Sports (20%) | Služba | 33 miliónov AUD | Zdroj |
| 2022 | TCSJohnHuxley | Dodávky hier na Stredozápade | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Športradar | Vaix | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Seven Star Digital | Moneta Communications | Partnerský program | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Raw iGaming | Spigo | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Raw iGaming | Sapphire Gaming | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Playstudios | Brainium | Vývojár (sociálne hry) | 70 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Tvorca hry | Klinová doprava | Partnerský program | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Kapitol Parthenónu | Herná divízia spoločnosti Global Payments | Služba | Nezverejnené | Zdroj |
| 2022 | Parsec Capital | Zábavné médiá | Partnerský program | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Novomatic | HBG (80 %) | Fyzické hracie automaty | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Novibet/Artemis | Artemis/Novibet | Operátor | Fúzia (625 miliónov dolárov) | Zdroj |
| 2022 | NeoGames | AspireGlobal | Služba (White Label) | 416 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Rezorty MGM | LeoVegas | Operátor | 604 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Lottomatica | Betflag | Operátor | 310 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Svetlo a zázrak | Aktíva House Advantage | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Hry so šťastím | ReelNRG | Vývojár | 8,25 milióna švédskych korún | Zdroj |
| 2022 | La Française des Jeux (FDJ) | Skupina Zeturf | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | KeyStar | ZenSports | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Kambi | Hry s tvarmi | Služba | 78,1 milióna eur | Zdroj |
| 2022 | Inšpirovaná herná skupina | Kontrakt na Loteriu Electrónica Dominikánskej republiky | Zmluva | 14,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2022 | Aréna IMG | Leap Gaming | Vývojár hier | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | IAC | MGM (+4,6 %) | Operátor | 41,7 milióna dolárov | Zdroj |
| 2022 | Pozor | LotteryHub | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Greentube (Novomatic) | Prezentujte kreatívu | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Glitnor | KaFe Rocks | Partnerský program | Nezverejnené | Zdroj |
| 2022 | GiG | Vydavateľstvo Catena Media | Partnerský program | 45 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Genius Sports | FanHub Media | Vývojár (Hranie zadarmo) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Hry globálne | Rýchly oheň | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | GameCo/Green Jade Games | GameCo/Green Jade Games | Vývojár | Fúzia | Zdroj |
| 2022 | Gambling.com | RotoWire (Roto Sports) | Partnerský program | 27,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2022 | Flutter Entertainment | Sisal | Operátor | 1,9 miliardy eur | Zdroj |
| 2022 | Flutter Entertainment | Tombola | Operátor | 479 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Evolution Gaming | Mesto bez obmedzení | Vývojár | 340 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Everi Holdings / Globálny prístup k hotovosti | Herná spoločnosť Intuicode | Vývojár | 22 – 27 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Everi Holdings / Globálny prístup k hotovosti | Majetok od Atlas Gaming | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Obsahovať | Superšport | Operátor | 690 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Obsahovať | Vášnivé hranie | Služba | 237 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Snaha | OpenBet | Služba | 800 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | DraftKings | Online hranie Golden Nugget | Operátor | 450 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Obchodní partneri Brookfieldu | Vedecké hry (výpredaj v americkej lotérii) | Vývojár | 5,8 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2022 | Broadway Gaming | 888 Bingo a B2C podnikanie | Operátor | 45,2 milióna dolárov | Zdroj |
| 2022 | Bragg Gaming Group | Spin Games | Vývojár | 30 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Boyd Gaming | Pala Interactive | Služba (platforma) | 170 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Blexr | ThePogg | Partnerský program | „Šesťciferná suma“ | Zdroj |
| 2022 | Bettor Capital | BeyondPlay (25%) | Služba | 1,9 milióna eur | Zdroj |
| 2022 | Lepší kolektív | Futbal | Databáza | 105 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Lepší kolektív | Športové stávky v Kanade | Partnerský program | 21,4 milióna eur | Zdroj |
| 2022 | Betsson | KickerTech (80%) | Služba | 14 miliónov eur | Zdroj |
| 2022 | Betfred | LottoStar | Prevádzkovateľ (lotéria) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Bally's Corporation | Tropicana Las Vegas | Kamenné kasíno | 148 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2022 | Aristokrat | Roxor | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2022 | Accel Entertainment | Century Gaming | Operátor (fyzický) | 164,2 milióna dolárov | Zdroj |
| 2022 | 888 | William Hill International (mimo USA) | Operátor | 1,95 miliardy libier | Zdroj |
| 2022 | 888 | William Hill (okrem aktív v USA) | Operátor | 2,25 miliardy eur | Zdroj |
| 2021 | Z Capital/Affinity | Z Capital/Affinity | Pridružená / holdingová spoločnosť | Fúzia | Zdroj |
| 2021 | XL Media | Sobotný futbal | Služba | 24 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Thimba Media | Prostriedky od Astro Media Group | Partnerský program | 1,8 milióna dolárov | Zdroj |
| 2021 | Skupina Slotlight Sport | Športová sieť Alarm | Platforma | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Vedecké hry | Autentické hranie | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Vedecké hry | Vedľajšia zábava | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Vedecké hry | Blesková skrinka | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Raketech | QM Media (+ P&P Vegas Group) | Partnerský program | 18 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Raketech | Konzultanti ATS | Partnerský program | 15,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2021 | Raketech | InfiniteLeads (SlotJava) | Partnerský program | 4,5 milióna eur | Zdroj |
| 2021 | Raketech | freepicks.picksandparlays.net/ | Partnerský program | 16 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | BodyStávka | Premier Turf Club | Operátor | 2,9 milióna dolárov | Zdroj |
| 2021 | BodyStávka | Banachova technológia | Služba (platforma) | 43 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Penn National | Skóre médií | Operátor | 2 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2021 | Parimatch Tech | pán ryba a PokerMatch | Služba + Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | LeoVegas | Očakávaj | Operátor | 3 milióny eur | Zdroj |
| 2021 | Skupina príbuzných | Relaxačné hranie | Vývojár | 193 miliónov EUR (pre 66,6 %) | Zdroj |
| 2021 | Kambi | Abios | Služba (e-športy) | 270 miliónov švédskych korún* | Zdroj |
| 2021 | Greentube (Novomatic) | Eurocoin Gaming | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | GIG | Sportnco | Platforma | 50,8 milióna eur | Zdroj |
| 2021 | GAN (Sieť herných účtov) | Silverback Gaming | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2021 | Evolution Gaming | Veľké hranie | Vývojár | 450 miliónov eur | Zdroj |
| 2021 | Evolution Gaming | DigiWheel | Vývojár | 1 milión dolárov | Zdroj |
| 2021 | Esports Technologies | B2C podnikanie spoločnosti Aspire Global | Vývojár / Služba | 65,5 milióna eur | Zdroj |
| 2021 | Skupina pre e-športovú zábavu | Helix a ggCircuit | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Skupina pre e-športovú zábavu | EGL | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | Skupina pre e-športovú zábavu | Bethard | Operátor | 16 miliónov eur | Zdroj |
| 2021 | Obsahovať | Enlabs a Bet.pt | Operátor | 3,7 miliardy švédskych korún | Zdroj |
| 2021 | Obsahovať | Unikrn | Prevádzkovateľ (stávkovanie / e-športy) | 50 miliónov libier | Zdroj |
| 2021 | Herná technológia Elys | Stávková kancelária v USA | Operátor | 12 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | DraftKings | BlueRibbon | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | DraftKings | Športová informačná sieť v Las Vegas | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | DraftKings | Online hranie Golden Nugget | Operátor | 1,56 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2021 | DoubleDown Interactive | Nadradenosť | Operátor | 35 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Catena Media | i15 Médiá | Partnerský program | 38 miliónov eur | Zdroj |
| 2021 | Catena Media | Lineups.com | Partnerský program | 39,6 milióna dolárov | Zdroj |
| 2021 | Broadway Gaming | Dračia ryba | Operátor (Bingo) | 50 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Bragg Gaming Group | Wild Streak Gaming | Vývojár | 30 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Lepší kolektív | Akčná sieť | Partnerský program | 240 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Lepší kolektív | Rekatochklart.com | Partnerský program | 3,6 milióna eur | Zdroj |
| 2021 | Betsson | Slapshot Media (28 %) | Služba | CAD 3M | Zdroj |
| 2021 | Betsson | JDP Tech Ltd (50%) | Služba | 8,8 milióna eur | Zdroj |
| 2021 | Betfred | Svet stávok | Operátor | 6,1 milióna libier | Zdroj |
| 2021 | BetMakers | Sportechove pretekárske, tote a digitálne aktíva | Služba | 56 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Bally's Corporation | Rezort a kúpele MontBleu | Kamenné kasíno | 155 miliónov dolárov* | Zdroj |
| 2021 | Bally's Corporation | Boj s opičími nožmi | Vývojár | 50 miliónov dolárov* | Zdroj |
| 2021 | Bally's Corporation | Gamesys | Vývojár | Fúzia (2 miliardy dolárov) | Zdroj |
| 2021 | Bally's Corporation | Bet.Works | Služba (platforma) | 125 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2021 | Bally's Corporation | Sportcaller | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2021 | B90 | Spinbookie | Operátor | 1,763 milióna GBP* | Zdroj |
| 2021 | B90 | Oddsen | Partnerský program | 4,37 milióna € | Zdroj |
| 2021 | Aristokrat | Playtech | Vývojár | 2,7 miliardy libier | Zdroj |
| 2021 | Všade | Hazardná chata | Partnerský program | 23,6 – 82 miliónov švédskych korún | Zdroj |
| 2020 | XL Media | CBWG | Partnerský program | 22 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2020 | Wynn Resorts | Betbull | Prevádzkovateľ (stávkovanie) | 80 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2020 | Superstávka | Šťastná sedmička (60 %) | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2020 | Raketech | AmericanGambler.com | Partnerský program | 5 miliónov eur | Zdroj |
| 2020 | Raketech | Vedúci Republik | Partnerský program | 1,4 milióna eur | Zdroj |
| 2020 | Penn National | Športové barové stoličky (36%) | Operátor | 163 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2020 | IAC | MGM (12 %) | Operátor | 1 miliarda dolárov | Zdroj |
| 2020 | Gauselmann Group | Bede Gaming | Platforma | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2020 | GAN (Sieť herných účtov) | Coolbet (Vincent Group) | Operátor | 149 miliónov eur | Zdroj |
| 2020 | Flutter Entertainment/The Stars Group | Flutter Entertainment/The Stars Group | Operátor | Fúzia | Zdroj |
| 2020 | Flutter Entertainment | FanDuel | Operátor | 4,2 miliardy dolárov za 37 % | Zdroj |
| 2020 | Evolution Gaming | NetEnt | Vývojár | 2,1 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2020 | Skupina pre e-športovú zábavu | Argyll | Prevádzkovateľ (stávkovanie) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2020 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Bet.pt | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2020 | Caesars Entertainment | William Hill (USA) | Operátor | 2,9 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2020 | Betsson | Skupina pre herné inovácie (kasína) | Operátor | 33 miliónov eur | Zdroj |
| 2020 | Bally's Corporation | Kasíno Eldorado Resort Shreveport | Kamenné kasíno | 140 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2020 | Aspire Global | BtoBet | Služba (stávkové kancelárie) | 20 miliónov eur | Zdroj |
| 2019 | Horlivosť | Lotto24 | Prevádzkovateľ (lotéria) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2019 | William Hill | Technológia počítačovej grafiky | Stávková kancelária | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2019 | Skupina Hviezdy | BetEasy (zostávajúcich 20 %) | Operátor | 151 miliónov AUD | Zdroj |
| 2019 | Skupina hodností | Stride Gaming | Operátor | 115,3 milióna libier | Zdroj |
| 2019 | Paddy Power Betfair (neskôr Flutter) | Adžarabet (51 %) | Operátor | 116 miliónov eur | Zdroj |
| 2019 | NetEnt | Červený tiger | Vývojár | 223 miliónov GBP* | Zdroj |
| 2019 | Jackpotjoy | Gamesys (špecifické aktíva) | Služba | 490 miliónov libier | Zdroj |
| 2019 | Inšpirovaná herná skupina | Skupina herných technológií (Novomatic UK) | Vývojár hier | 120 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2019 | Genting | Autentické hranie | Vývojár | 15 miliónov eur | Zdroj |
| 2019 | GIG | Najlepšia hra | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2019 | DraftKings | SBTech | Operátor | Fúzia (3,3 miliardy dolárov) | Zdroj |
| 2019 | Churchill Downs | Kasíno Presque Isle Downs | Fyzické | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2019 | Lepší kolektív | mojestávkové stránky.co.uk | Partnerský program | 2,2 milióna libier | Zdroj |
| 2019 | Aspire Global | Pariplay (GMS Entertainment Limited) | Operátor | 13,1 milióna eur | Zdroj |
| 2019 | AGS | Spoločnosť Integrity Gaming Corp. | Vývojár | 49 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2019 | 888 | Značky bingo od Jackpotjoy | Operátor (Bingo) | 18 miliónov libier | Zdroj |
| 2019 | 888 | Stávková kancelária BetBright | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 15 miliónov libier | Zdroj |
| 2019 | 888 | Costa Bingo | Operátor (Bingo) | 12 – 18 miliónov GBP (pri zvážení) | Zdroj |
| 2018 | XL Media | Nettikasinot.com | Partnerský program | 15 miliónov eur | Zdroj |
| 2018 | William Hill | Pán Green | Operátor | 271 miliónov eur | Zdroj |
| 2018 | Skupina Hviezdy | Sky Betting & Gaming | Operátor | 4,7 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2018 | Skupina Hviezdy | CrownBet (62%) | Operátor | 117,7 milióna dolárov | Zdroj |
| 2018 | Skupina Hviezdy | BetEasy (zvyšných 80 %) | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2018 | Vedecké hry | Don Best | Vývojár | Nezverejnené | Zdroj |
| 2018 | Vedecké hry | NYX | Vývojár | 775 miliónov kanadských dolárov | Zdroj |
| 2018 | Skupina hodností | QSB (YoBingo) | Operátor (Bingo) | 52 miliónov €* | Zdroj |
| 2018 | Playtech | Snaitech (70,6 %) | Operátor | 1,05 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2018 | Penn National Gaming | Vrchol | Operátor | 2,8 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2018 | Paddy Power Betfair (neskôr Flutter) | FanDuel | Operátor | 158 miliónov USD (61 %) + aktíva v USA | Zdroj |
| 2018 | Novomatic | Ainsworth (52 %) | Vývojár | 473,3 milióna AUD | Zdroj |
| 2018 | Pán Green | 11.lv | Operátor | 2,8 milióna eur | Zdroj |
| 2018 | LeoVegas | Raketa X | Operátor | 65 miliónov libier | Zdroj |
| 2018 | Kambi | Virtus Sports (25%) | Virtuálna športová spoločnosť | £500,000 | Zdroj |
| 2018 | GiG | D-Tech (36 %) | Vývojár | €360,000 | Zdroj |
| 2018 | Evolution Gaming | Ezugi | Vývojár | 12,6 milióna dolárov | Zdroj |
| 2018 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Neds | Operátor | 95 miliónov dolárov* | Zdroj |
| 2018 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Crystalbet (51%) | Operátor | 41,3 milióna dolárov | Zdroj |
| 2018 | Rezorty v Eldorade | Veľký Viktóriov dom | Fyzické | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2018 | CrownBet | William Hill Austrália | Operátor | 310 miliónov AUD | Zdroj |
| 2018 | Catena Media | Bonusseeker.com | Partnerský program | 11 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2018 | Caesars Entertainment | Centaur Holdings | Operátor (fyzický) | 1,7 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2018 | Bragg Gaming Group | Oryx | Vývojár | 13,8 milióna kanadských dolárov | Zdroj |
| 2018 | Blueprint Gaming | Games Warehouse | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2018 | Lepší kolektív | Skupina Ribáčková | Partnerský program | 30 miliónov €* | Zdroj |
| 2018 | Lepší kolektív | WBS | Partnerský program | 4,2 milióna eur | Zdroj |
| 2018 | Lepší kolektív | Bola Webinformation GmbH | Služba (platformy) | 36,3 milióna eur | Zdroj |
| 2018 | AGS | Gameiom Technologies | Služba/Agregátor | 5 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2018 | 888 | Celoamerická pokerová sieť | Operátor (Poker) | 28 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2017 | Vedecké hry | Red7Mobile | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2017 | Vedecké hry | DEQ systémy | Vývojár | 27,2 milióna kanadských dolárov | Zdroj |
| 2017 | Spoločnosť Ropso Malta Limited | Operacie GVC smerujúce do Turecka (Headlong) | Operátor | 150 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | Playtech | BetBudy | Nástroj | Nezverejnené | Zdroj |
| 2017 | Playtech | Eyecon | Vývojár (Bingo) | 50 miliónov libier | Zdroj |
| 2017 | Paddy Power Betfair (neskôr Flutter) | Návrh | Služba | 48 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2017 | LeoVegas | Kráľovská panda | Operátor | 60 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | LeoVegas | Winga.it | Operátor | 6,1 milióna eur | Zdroj |
| 2017 | Skupina príbuzných | 32Červená | Operátor | 175,6 milióna libier | Zdroj |
| 2017 | Greentube (Novomatic) | Mazooma | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2017 | GiG | Neznáma partnerská sieť | Partnerský program | 5,7 milióna eur | Zdroj |
| 2017 | GiG | CasinoTopsOnline.com | Partnerský program | 11,5 milióna eur | Zdroj |
| 2017 | GIG | Marketing STK | Partnerský program | 26 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | Fortuna Entertainment | Hattrick Šport | Operátor | 85 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Ladbrokes Coral | Operátor | 4 miliardy libier | Zdroj |
| 2017 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Útulné hry | Operátor (Bingo) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2017 | DoubleU Games Co., Ltd | Zdvojnásobte | Operátor | 825 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2017 | Čerešňa AB | Herná miestnosť (51 %) | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2017 | Čerešňa AB | Najlepšie hry (25 %) | Vývojár | 2,4 milióna libier | Zdroj |
| 2017 | Čerešňa AB | No tak | Operátor | 280 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | Catena Media | BayBets Ltd | Partnerský program | 53 miliónov eur | Zdroj |
| 2017 | Catena Media | BettingPro.com | Partnerský program | 13,9 milióna libier | Zdroj |
| 2017 | Catena Media | NewCasinos.com | Partnerský program | 10,9 milióna eur | Zdroj |
| 2017 | Catena Media | Slotsia.com | Partnerský program | 7 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2017 | Betsson | Premier Casino | Operátor | 3 milióny eur | Zdroj |
| 2017 | Betsson | NetPlay TV | Operátor | 26 miliónov libier | Zdroj |
| 2017 | Aristokrat | Plarium Global Limited | Vývojár (sociálne hry) | 500 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2016 | William Hill | Veľký sprievod | Služba | 13,5 milióna libier | Zdroj |
| 2016 | Tabcorp | Tetovania | Prevádzkovateľ (lotéria) | 6,4 miliardy AUD | Zdroj |
| 2016 | Tabcorp | INTECQ | Služba | 128 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2016 | Playtech | Rýchle otáčanie | Vývojár | 50 miliónov eur | Zdroj |
| 2016 | Playtech | Najlepšia herná technológia | Vývojár | 138 miliónov eur | Zdroj |
| 2016 | Novomatic | Talarius | Vývojár | 111 miliónov libier | Zdroj |
| 2016 | Herná skupina NYX | Betdigital | Vývojár | 24,5 milióna libier | Zdroj |
| 2016 | Herná skupina NYX | OpenBet | Operátor | 280 miliónov libier | Zdroj |
| 2016 | GiG | Trhy Delta | Partnerský program | 4,2 milióna eur | Zdroj |
| 2016 | GIG | Betit | Operátor | 54 miliónov eur | Zdroj |
| 2016 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Bwin.Party | Operátor | 1,6 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2016 | Čerešňa AB | Betman | Operátor (fyzický) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2016 | Catena Media | SBAT | Partnerský program | 8 miliónov eur | Zdroj |
| 2016 | Catena Media | AskGamblers | Partnerský program | 15 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2016 | Catena Media | casinouk.com | Partnerský program | 10,6 milióna eur | Zdroj |
| 2016 | Betsson | Stávky na dostihy | Operátor | 34 miliónov eur | Zdroj |
| 2015 | Unibet | iHra | Operátor | 79 miliónov eur | Zdroj |
| 2015 | Tabcorp | ACTTAB | Služba | £540,000 | Zdroj |
| 2015 | Playtech | TradeFX (Markets.com) (91,1 %) | Forexová spoločnosť | 458 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2015 | Playtech | JoJo hry (GameMaker) | Vývojár | 16,4 milióna dolárov | Zdroj |
| 2015 | Paddy Power/Betfair | Betfair/Paddy Power | Operátor | Fúzia (5 miliárd libier) | Zdroj |
| 2015 | Herná skupina NYX | Game360 | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2015 | Herná skupina NYX | Cryptologic a Chartwell | Vývojár | 150 miliónov kanadských dolárov | Zdroj |
| 2015 | Ladbrokes | Gala Coral | Operátor | Fúzia (2,3 miliardy libier) | Zdroj |
| 2015 | Inšpirovaná herná skupina | We R Interactive | Vývojár hier (sociálne hry) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2015 | INTRALOT | Bit8 (35 %) | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2015 | Čerešňa AB | Almor (71,5 %) | Operátor | 4,6 milióna eur | Zdroj |
| 2015 | Čerešňa AB | Nórske šípky | Operátor | 100 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2015 | Čerešňa AB | Moorgate Media Ltd | Operátor | 2,9 milióna libier | Zdroj |
| 2015 | Betsson | Europe-Bet | Operátor | 85 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2015 | Betfair (neskôr Paddy Power Betfair) | HRTV | Televízna sieť | 25 – 47,8 milióna dolárov | Zdroj |
| 2015 | Amaya Gaming (neskôr Stars Group) | Viktiva | Fantasy športy | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2015 | 888 | Bwin.Party | Operátor | 893,3 milióna libier | Zdroj |
| 2014 | Tabcorp | ACTTAB | Služba | 105,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2014 | Vedecké hry | Bally Technologies | Vývojár | 5,1 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2014 | Herná skupina NYX | Poker naživo | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2014 | Intertain Group | Mandalay Media | Operátor (Bingo) | 60 miliónov libier | Zdroj |
| 2014 | Intertain Group | Vera a Ján (Dumarca) | Operátor | 89,1 milióna eur | Zdroj |
| 2014 | GTECH | IGT | Vývojár | 4,7 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2014 | Everi Holdings / Globálny prístup k hotovosti | Multimediálne hry | Vývojár | 1,2 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2014 | Elray Resources | Kasíno Golden Galaxy (25%) | Operátor | Nezverejnené | Zdroj |
| 2014 | Churchill Downs | Hry s veľkými rybami | Vývojár (mobilné zariadenia) | 885 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2014 | Betsson | Kasíno Oranje a Kasíno Kroon | Operátor | 130 miliónov eur | Zdroj |
| 2014 | Bally Technologies | DragonPlay | Vývojár (sociálne hry) | 100 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2014 | Amaya Gaming (neskôr Stars Group) | PokerStars a Full Tilt Poker (Rational Group) | Operátor | 4,9 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2013 | Vedecké hry | Systém správy skladov (WMS) | Vývojár | 1,5 miliardy dolárov | Zdroj |
| 2013 | Playtech | PokerStrategy.com | Partnerský program | 38,3 milióna eur | Zdroj |
| 2013 | Novomatic | Pozor (väčšinový podiel / 90 %) | Služba (platforma) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2013 | NetPlay | Vernons | Operátor | 3 milióny libier | Zdroj |
| 2013 | Ladbrokes | Bookmaker.com.au | Operátor | 22,5 milióna AUD | Zdroj |
| 2013 | Ladbrokes | Betdaq | Operátor | 30 miliónov eur | Zdroj |
| 2013 | Gamesys | Virgin Games | Vývojár (sociálne hry) | Nezverejnené | Zdroj |
| 2013 | Betfair (neskôr Paddy Power Betfair) | Modré námestie | Operátor | 5 miliónov libier | Zdroj |
| 2013 | Bally Technologies | Zábava SHFL | Vývojár | 1,3 miliardy libier | Zdroj |
| 2012 | William Hill a GVC | Sportingbet | Operátor | 485 miliónov libier | Zdroj |
| 2012 | Unibet | Betchoice | Operátor | 20 miliónov AUD | Zdroj |
| 2012 | Sportingbet | Danbook Ltd a Scandic Bookmakers Ltd | Operátor | 13 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2012 | Sportech | Online stávkovanie | Služba | 12,6 milióna dolárov | Zdroj |
| 2012 | Skupina hodností | 23 kasín (od Gala Coral) | Operátor | 205 miliónov libier | Zdroj |
| 2012 | PokerStars | Full Tilt Poker | Operátor | 225 miliónov dolárov (731 miliónov dolárov) | Zdroj |
| 2012 | IGT | Zdvojnásobte | Vývojár hier | 500 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2012 | Caesars Interactive | Štúdiá Buffalo | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2012 | Bwin.party | Orneon (a ďalšie aktíva) | Prevádzkovateľ (sociálne hry) | 23 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2012 | Betsson | Značky automatov | Prevádzkovateľ (kasíno) | 286 miliónov švédskych korún | Zdroj |
| 2012 | Betsson | Severská herná skupina | Operátor (všetky) | 65 miliónov EUR (približne) | Zdroj |
| 2012 | Bally Technologies | B2B platforma spoločnosti Chiligaming | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2012 | Aristokrat | Šialenstvo produktov | Vývojár (sociálne hry) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2012 | Amaya Gaming (neskôr Stars Group) | Sieť Ongame | Služba | 25 miliónov eur | Zdroj |
| 2012 | Amaya Gaming (neskôr Stars Group) | Kryptologický | Vývojár | 35,8 milióna dolárov | Zdroj |
| 2011 | William Hill | Stávkové kancelárie Brandywine | Prevádzkovateľ (športové stávkovanie) | 15,7 milióna dolárov (aplikácia) | Zdroj |
| 2011 | Vitruviovskí partneri | OpenBet | Služba (stávkové kancelárie) | 208 miliónov libier | Zdroj |
| 2011 | Unibet | EurosportBet (Solfive) | Operátor | 5,625 milióna EUR | Zdroj |
| 2011 | Sportingbet | Centrebet | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 183 miliónov austrálskych dolárov | Zdroj |
| 2011 | Vedecké hry | Barcrest | Vývojár | 54 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2011 | Paddy Power | Cayetano Gaming | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2011 | Herná skupina NYX | NextGen | Vývojár | Fúzia | Zdroj |
| 2011 | IGT | Entraction Holding AB | Vývojár hier | 115 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2011 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | superbahis.com | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2011 | Betsson | Betsafe | Operátor | 60 miliónov eur | Zdroj |
| 2011 | Betfred | Taška | Operátor (fyzický) | 265 miliónov libier | Zdroj |
| 2011 | Amaya Gaming | Chartwell | Vývojár | 22,77 milióna kanadských dolárov | Zdroj |
| 2010 | Vedecké hry | HryLogika | Služba (marketing) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2010 | Playtech | Fúzia cností | Vývojár | 29 miliónov libier | Zdroj |
| 2010 | Čerešňa AB | COYS | Prevádzkovateľ (kasíno) | 150 miliónov švédskych korún | Zdroj |
| 2010 | Bwin/Party Gaming | Bwin/Party Gaming | Operátor | Fúzia | Zdroj |
| 2010 | 888 | Mýtópia | Vývojár (Sociálne hry) | 18 miliónov dolárov (-48 miliónov dolárov) | Zdroj |
| 2009 | Skupina hodností | Kasíno v Ricoh Arene v Coventry | Operátor (fyzický) | £650,000 | Zdroj |
| 2009 | PartyGaming | Cashcade | Operátor (Bingo) | 71,9 milióna GBP (+ až 24 miliónov GBP) | Zdroj |
| 2009 | PartyGaming | Svetové pokrové turné | Udalosti | 12,3 milióna dolárov | Zdroj |
| 2009 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | Betboo | Operátor | 30 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2009 | Bwin | Digitálne hry | Operátor (Poker) | 115 miliónov eur | Zdroj |
| 2009 | Betfair | TVG | Dostihová sieť | 50 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2009 | 888 Holdings | Žmurknutie Bingo | Operátor (Bingo) | 11 – 59,7 milióna libier | Zdroj |
| 2008 | Skupina Tatts | Talarius | Vývojár | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2008 | OpenBet (Orbis) | Electracade | Služba | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2008 | Boss Media | Nápad s dynamitom | Vývojár (Stávkovanie na šport) | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2007 | Unibet | Mária Holdings | Operátor | 54 miliónov libier | Zdroj |
| 2007 | Spoločnosť GigaMedia Limited | T2CN Holding Limited | Operátor | 22,9 milióna dolárov | Zdroj |
| 2007 | GTECH | Finsoft | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2007 | 888 Holdings | Globalcom Limited, známa aj ako The Bingo Business (45 stránok) | Operátor (Bingo) | 32,4 milióna dolárov | Zdroj |
| 2006 | Playtech | Pokerová sieť Tribeca Tables | Operátor (Poker) | 75 až 139 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2006 | PartyGaming | Empire Online a Intercontinental Online Gaming | Operátor (Poker) | 66,3 milióna dolárov | Zdroj |
| 2006 | PartyGaming | Empire Poker | Operátor (Poker) | 250 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2006 | 32Červená | BetDirect | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 11 miliónov libier | Zdroj |
| 2006 | 24hPoker AB | B2B poker | Operátor (Poker) | 15 miliónov švédskych korún | Zdroj |
| 2005 | Unibet | MrBookmaker.com | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 75,9 milióna libier | Zdroj |
| 2005 | Párty poker | Viacnásobný poker | Operátor (Poker) | 14,50 milióna dolárov | Zdroj |
| 2005 | Lottomatica | GTECH | Operátor | Fúzia (4,7 miliardy dolárov) | Zdroj |
| 2005 | Empire Online | Noble Poker a ďalšie aktíva iPokeru | Prevádzkovateľ (Poker, Kasíno Bingo) | 40 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2005 | Bwin | PokerRoom a OnGame | Operátor (Poker) | 570 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2004 | Sportingbet | Paradise Poker | Operátor (Poker) | 297,5 milióna dolárov | Zdroj |
| 2004 | GTECH | Spielo | Vývojár | 150 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2004 | Betfair | PokerChamps | Operátor (Poker) | 15 miliónov dolárov | Zdroj |
| 2003 | Skupina hodností | Modré námestie | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 65 miliónov libier | Zdroj |
| 2003 | Obsahovať (ako GVC Holdings) | KasínoKlub | Operátor | Nešpecifikované | Zdroj |
| 2001 | Sportingbet | Sportsbook.com | Prevádzkovateľ (stávková kancelária) | 51 miliónov dolárov | Zdroj |
Stručný prehľad: 10 významných ponúk v oblasti iGamingu
| Dohoda | Účastníci | Typ | Dátum predaja/oznámenia | Cena | Strategické odôvodnenie | Poznámky po uzavretí obchodu |
| Silver Lake získava Endeavour Group Holdings | Silver Lake a Endeavor (IMG, materská spoločnosť UFC pri IPO; vlastník OpenBet prostredníctvom IMG ARENA) | Súkromné privátne (akvizícia PE) | Oznámené v apríli 2024 | Hodnota vlastného kapitálu 13 miliárd dolárov (hodnota podniku výrazne vyššia) | Rozšíriť IMG ARÉNU, posilniť technológiu športových stávok prostredníctvom OpenBet; vrátiť Endeavour do súkromného vlastníctva | Koncom roka 2024 sa uzatvára pod dohľadom zvyčajných schválení; Silver Lake podporuje Endeavour od roku 2012 |
| Fúzia spoločností Paddy Power a Betfair | Paddy Power + Betfair | Fúzia | Oznámené v septembri 2015 | 5 miliárd libier (približne 7 miliárd dolárov pri oznámení) | Spojte maloobchod v Spojenom kráľovstve/Írsku s burzou a digitálnou silou Betfairu | Premenovaná na Paddy Power Betfair; v roku 2019 premenovaná na Flutter Entertainment; neskôr akvizícia The Stars Group (2020) |
| Brookfield získava lotériu Scientific Games Lottery | Divízia lotérií Brookfield Business Partners + Scientific Games | Predaj/akvizícia | Zatvorené v apríli 2022 | 5,8 miliardy dolárov | Odomknite hodnotu, preorientujte materskú spoločnosť (neskôr Light & Wonder) na hranie a iGaming; zabezpečte stabilné peňažné toky z lotérie | Loteriová jednotka si pod Brookfieldom ponechala názov Scientific Games; materská spoločnosť sa premenovala na Light & Wonder (L&W) |
| GVC kupuje Ladbrokes Coral | GVC Holdings (teraz Entain) + Ladbrokes Coral | Akvizícia | Oznámené v decembri 2017 (dokončené v roku 2018) | Až 4 miliardy libier (približne 5,2 miliardy dolárov) | Kombinácia online stratégie s viac ako 3 500 stávkovými kanceláriami v Spojenom kráľovstve; rozšírenie portfólia | GVC sa v roku 2020 premenovala na Entain; pokračujúca expanzia poháňaná fúziami a akvizíciami |
| Scientific Games získava spoločnosť Bally Technologies | Vedecké hry + Bally | Akvizícia | Október 2014 | Hodnota podniku 5,1 miliardy dolárov | Konsolidovať skrinky s hracími automatmi, systémy a obsah; urýchliť omnikanálový plán | Predzvesť budúcej premeny spoločnosti L&W; významná trhová sila v oblasti kamenných a digitálnych služieb |
| Amaya Gaming kupuje PokerStars a Full Tilt | Amaya Gaming (neskôr The Stars Group) + Rational Group | Akvizícia | Júl 2014 | 4,9 miliardy dolárov | Akvizícia najväčších svetových online pokru ; opätovný vstup na regulované americké trhy | Spoločnosť Amaya sa v roku 2017 premenovala na The Stars Group (TSG); TSG neskôr kúpila spoločnosť Flutter (2020) |
| Tabcorp získava Tatts | Tabcorp Holdings + Tatts Group | Akvizícia/fúzia | Oznámené v októbri 2016; dokončené v decembri 2017 | Približná hodnota podniku 11 – 12 miliárd AUD (často uvádzaná) | Vytvorte austrálskeho šampióna v oblasti stávok a lotérií, ktorý bude čeliť hrozbám zo zahraničia | Kombinovaný výkonný hráč naprieč taškami, lotériami a stávkovaním v maloobchode |
| GTECH získava IGT | GTECH + Medzinárodná herná technológia | Akvizícia | Oznámené v júli 2014; ukončené v roku 2015 | ~4,7 mld. USD hotovosť/akcie + prevzatý dlh (EV ~ 6,4 mld. USD) | Spojte lotériové systémy s herným obsahom a hracími automatmi | Novou materskou spoločnosťou sa stala International Game Technology PLC |
| Lottomatica sa zlúčila so spoločnosťou GTECH | Lottomatica + GTECH | Akvizícia/fúzia | 2006 | 4,7 miliardy dolárov | Vybudovať v tom čase najväčšiu lotériovú skupinu na svete; rozšíriť medzinárodný dosah | Skupina sa neskôr premenovala na GTECH SpA (2013) a po dohode s IGT v roku 2015 sa stala IGT PLC |
| Skupina Stars získava spoločnosť Sky Betting & Gaming | TSG + Sky Betting & Gaming (CVC/Sky) | Akvizícia | Oznámené v apríli 2018; ukončené v júli 2018 | 4,7 miliardy dolárov | Rozšírte svoju prítomnosť v Spojenom kráľovstve; pridajte silné mobilné aplikácie pre stávkové kancelárie a kasína | TSG sa neskôr spojilo s Flutterom; masívny engine pre krížový predaj pod jednou strechou |
Hĺbkový pohľad: Čo zmenila každá dohoda – a prečo na tom záležalo
1) Silver Lake získava Endeavour Group Holdings
Silver Lake, súkromná investičná spoločnosť zameraná na technológie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti médií a zábavy, sa v apríli 2024 dohodla na súkromnom prevzatí spoločnosti Endeavour za cenu približne 13 miliárd dolárov. Silver Lake je dlhodobým investorom v spoločnosti Endeavour, a to už od roku 2012, a stratégia súkromného prevzatia je v súlade so širšou tézou: rozsiahle obsahové práva, živé podujatia a športové technológie sú čoraz viac vzájomne prepojené – a cenné.
Prečo je to dôležité pre iGaming: Endeavor vlastní IMG ARENA, divíziu zameranú na športové dáta, streamovanie a zapojenie fanúšikov, ktorá je jadrom regulovaných tokov údajov o športových stávkach. V roku 2022 spoločnosť Endeavor (prostredníctvom IMG ARENA) získala OpenBet od Scientific Games, jednej z najzavedenejších platforiem pre stávkové kancelárie v tomto odvetví. Prevod spoločnosti Endeavor do súkromného vlastníctva vytvára dlhodobejší operačný horizont na integráciu práv, dát a stávkových technológií spôsobmi, ktoré verejné trhy často tlačia na monetizáciu štvrťročne.
Kľúčový kontext:
- Dátum predaja: Oznámený v apríli 2024; koncom roka 2024, uzavretie podlieha schváleniu regulačnými orgánmi a akcionármi.
- Predajná cenavlastného kapitálu 13 miliárd dolárov Hodnota (hodnota podniku je výrazne vyššia po započítaní dlhu).
- Strategický uhol pohľadu: Zjednotiť infraštruktúru pre vysielanie, práva a stávkovanie; podporiť IMG ARENU a OpenBet trpezlivým kapitálom.
2) Paddy Power a Betfair spájajú sily
V roku 2015 sa silná írska maloobchodná a digitálna značka spoločnosti Paddy Power zlúčila s britskou burzovou a stávkovou technológiou spoločnosti Betfair. Doplnková povaha týchto dvoch podnikov umožnila zlúčenej spoločnosti rásť rýchlejšie, ako by to dokázala každá z nich samostatne. Rýchlo sa stala jednou z najväčších stávkových kancelárií na svete podľa príjmov a prítomnosti na trhu.
Kľúčové vlnové efekty:
- Dátum predaja: september 2015.
- Predajná cena: 5 miliárd libier (v tom čase približne 7 miliárd dolárov).
- Výsledok: Premenovaná na Paddy Power Betfair, potom v roku 2019 premenovaná na Flutter Entertainment. Flutter neskôr urobil niektoré z najdôležitejších krokov v tomto odvetví, vrátane akvizície The Stars Group v roku 2020 a vybudovania si vedúcej pozície v USA prostredníctvom FanDuel. Dohoda z roku 2015 sa dá považovať za odrazový mostík pre dnešnú gigantickú spoločnosť Flutter.
3) Brookfield kupuje lotériový biznis s vedeckými hrami
Spoločnosť Brookfield Business Partners, známa dlhodobými investíciami, získala v apríli 2022 divíziu lotérií spoločnosti Scientific Games za 5,8 miliardy dolárov. Predávajúci premenoval svoje zostávajúce herné a iGaming operácie na Light & Wonder (L&W), spoločnosť zameranú na obsah a platformy.
Prečo sú lotérie dôležité pre iGaming: Loterie sa zbavujú trvalých peňažných tokov a hlbokých vzťahov s vládou. Oddelením lotérie od hazardných hier obe strany získali strategickú jasnosť. Loteria (ktorá si ponecháva značku Scientific Games pod Brookfieldom) sa zameriava na vládne lotérie, okamžité tikety a žrebovacie hry, zatiaľ čo L&W sa venuje hracím automatom, stolovým hrám a digitálnemu obsahu v kamenných aj online platformách.
Kľúčové poznatky:
- Dátum: apríl 2022.
- Cena: 5,8 miliardy dolárov.
- Dopad: Získala pozíciu pre ďalší rast v oblasti digitálnych technológií/iGamingu, zatiaľ čo Brookfield získala odolné a regulované portfólio lotérií.
4) GVC (teraz Entain) kupuje Ladbrokes Coral
Spoločnosť GVC Holdings (neskôr Entain) získala Ladbrokes Coral v rámci dohody oznámenej v decembri 2017 a dokončenej v roku 2018 za sumu až 4 miliardy libier. Dôvodom bolo spojenie digitálneho prístupu GVC a portfólia viacerých značiek s nepopierateľnou prítomnosťou Ladbrokes Coral na hlavných obchodných uliciach.
Prečo na tom záležalo: Spoločnosti Ladbrokes a Coral sa zlúčili v roku 2015; pridaním tejto škály do GVC vznikol omnikanálový operátor s rozsiahlym podielom v oblasti športových stávok a kasín v celej Európe. Spojená skupina sa následne v roku 2020 premenovala na Entain, čo signalizovalo dôraz na regulované trhy, technológie a zodpovedné hranie. S viac ako 3 500 stávkovými kanceláriami v tom čase a množstvom známych online značiek (PartyCasino, bwin, Gala a ďalšie) si Entain zabezpečil špičkovú distribúciu a odrazový mostík pre ďalšie akvizície.
Kľúčové detaily:
- Dátum: Oznámené december 2017, dokončené 2018.
- Cena: Až 4 miliardy libier (približne 5,2 miliardy dolárov).
- Stratégia: Omnichannel škálovanie, široká ponuka značiek, efektívnosť krížového predaja.
5) Spoločnosť Scientific Games získava spoločnosť Bally Technologies
V roku 2014 spoločnosť Scientific Games získala spoločnosť Bally Technologies za približne 5,1 miliardy dolárov. Vznikol tak gigant v oblasti hracích automatov a systémov, ktorý kombinoval lotériové korene a kasínové systémy spoločnosti Scientific Games s kabinetmi, stolovými systémami a obsahom spoločnosti Bally.
Prečo na tom záležalo: Akvizícia konsolidovala veľkú časť amerického trhu s dodávateľmi hracích automatov a urýchlila cestu spoločnosti Scientific Games k jednotnej distribúcii obsahu v kamenných a digitálnych kazinooch. Zároveň pripravila pôdu pre neskoršie rozhodnutia o portfóliu vrátane odpredaja športových stávok a lotérií – a nakoniec premenovania zostávajúceho subjektu na Light & Wonder.
Kľúčové fakty:
- Dátum: október 2014.
- Cena: 5,1 miliardy dolárov za elektromobil.
- Strategický cieľ: Škálovať sa v rámci výrobných, obsahových a kasínových systémov a zároveň sa pripraviť na omnikanálovú budúcnosť.
6) Amaya (neskôr The Stars Group) kupuje PokerStars a Full Tilt
Spoločnosť Amaya Gaming šokovala herný priemysel v júli 2014 akvizíciou spoločnosti Rational Group, vlastníka PokerStars a Full Tilt Poker, za 4,9 miliardy dolárov. Bolo to, akoby agilný operátor so strednou trhovou kapitalizáciou zrazu kúpil klenoty trhu v online pokri.
Prečo na tom záležalo: Dohoda priniesla PokerStars – dominantnú pokrovú značku – pod kótovanú spoločnosť s kapitálom na expanziu do kasín, stávkových kancelárií a regulovaných trhov. Zároveň obnovila americký naratív po roku 2011 o „Čiernom piatku“, keďže PokerStars od roku 2016 postupne opäť vstupoval na americký trh, ako napríklad New Jersey. Amaya sa v roku 2017 premenovala na The Stars Group (TSG), ktorú v roku 2020 kúpila spoločnosť Flutter.
Kľúčové body:
- Dátum: júl 2014.
- Cena: 4,9 miliardy dolárov.
- Výhody: Diverzifikácia do kasín a športu; posilnená mobilná stopa; prípadné spojenie s Flutterom vytvorilo jeden z najsilnejších produktových balíkov na svete.
7) Tabcorp preberá Tatts a vytvára austrálskeho šampióna
Akvizícia spoločnosti Tatts Group spoločnosťou Tabcorp Holdings, oznámená v októbri 2016 a dokončená v decembri 2017, spojila dvoch najväčších austrálskych hráčov v oblasti stávok a lotérií. Hoci sa prvé verejné zmienky líšili, trhové zdroje bežne uvádzali hodnoty podnikov v rozmedzí 11 – 12 miliárd AUD pre zlúčený subjekt.
Prečo na tom záležalo: V čase, keď zahraniční online operátori získavali na popularite, vytvorenie celoštátneho etablovaného hráča s taškami, maloobchodnými predajňami, lotériami a digitálnymi stávkami ponúkalo obranný rozsah a dôveru spotrebiteľov. Spojená spoločnosť konsolidovala marketingové, technologické a maloobchodné siete po celej Austrálii a vytvorila impozantnú pozíciu v medzinárodnej konkurencii.
Kľúčové detaily:
- Dátum: Oznámené v októbri 2016; dokončené v decembri 2017.
- Cena: Často sa uvádza okolo 11 – 12 miliárd austrálskych dolárov na elektromobil.
- Stratégia: Rozsah, sila značky a jednotná maloobchodná/digitálna prítomnosť pod jednou strechou.
8) GTECH získava IGT
Akvizícia spoločnosti International Game Technology spoločnosťou GTECH v roku 2014 (ukončená v roku 2015) bola míľnikom, ktorý spojil globálneho lídra v oblasti technológií lotérií s priekopníkom v oblasti herného obsahu a hracích automatov. Hlavná cena bola približne 4,7 miliardy dolárov v hotovosti a akciách, pričom prevzatý dlh zvýšil hodnotu podniku na zhruba 6,4 miliardy dolárov.
Prečo na tom záležalo: Kombinácia poskytla komplexné možnosti: vládne lotériové systémy, hracie automaty, systémy správy kasín a rozširujúce sa portfólio digitálneho obsahu. Zlúčená materská spoločnosť prevzala názov IGT – International Game Technology PLC – čím potvrdila globálnu úlohu tejto ikonickej značky.
Kľúčové body:
- Dátum: Oznámené júl 2014; ukončené 2015.
- Cena: ~ 4,7 miliardy USD plus dlh (EV ~ 6,4 miliardy USD).
- Stratégia: Minimálne prekrývanie, doplnkové silné stránky, globálny dosah.
9) Lottomatica a GTECH spájajú sily
V roku 2006 sa talianska spoločnosť Lottomatica zlúčila so spoločnosťou GTECH/získala ju za približne 4,7 miliardy dolárov, čím vznikla vtedy najväčšia lotériová skupina na svete. Táto dohoda otvorila spoločnosti Lottomatica dvere k expanzii mimo domáceho trhu, pričom využila medzinárodnú prítomnosť a technológie spoločnosti GTECH.
Prečo na tom záležalo: Predznamenalo to trajektóriu moderného iGamingu – konsolidáciu s cieľom zabezpečiť rozsah, regulačné vzťahy a technológie. Zlúčená spoločnosť sa neskôr v roku 2013 premenovala na GTECH SpA a po akvizícii IGT v roku 2015 sa materská spoločnosť stala IGT PLC. Súbežne značka Lottomatica pokračovala ako známe meno v talianskom hernom priemysle a v posledných rokoch sa skupina Lottomatica v Taliansku opäť objavila ako samostatný kótovaný subjekt zameraný na stávkovanie a hazardné hry.
Kľúčové detaily:
- Dátum: január 2006.
- Cena: 4,7 miliardy dolárov.
- Dopad: Konsolidované vedenie v oblasti lotérií; vydláždilo cestu pre neskoršiu éru IGT.
10) Skupina Stars kupuje Sky Betting & Gaming
Skupina Stars Group (vlastník PokerStars) v apríli 2018 ohromila britský trh tým, že súhlasila s akvizíciou spoločnosti Sky Betting & Gaming za 4,7 miliardy dolárov. Dohoda bola uzavretá v júli 2018 a cez noc vytvorila impozantného digitálneho operátora.
Prečo na tom záležalo: SBG priniesla TSG nielen britskú stávkovú kanceláriu, ale aj niektoré z najpopulárnejších mobilných stávkových a kasínových aplikácií a vďaka svojim mediálnym väzbám aj závratnú značku. Toto mimoriadne podporilo krížový predaj z pokru do kasína a športu – a naopak. Keď sa TSG neskôr v roku 2020 spojila s Flutterom, tieto aktíva sa stali súčasťou azda najkomplexnejšieho portfólia produktov a značiek v globálnom iGamingu.
Kľúčové detaily:
- Dátum: apríl 2018 (oznámené); júl 2018 (uzavreté).
- Cena: 4,7 miliardy dolárov.
- Stratégia: Britský rozsah, mobilné líderstvo, budovanie značky vďaka mediálnym partnerstvám.
Aké sú výhody akvizícií iGamingu?
Akvizície môžu byť transformačné, keď vytvárajú výhody, ktoré si spoločnosť sama nedokáže ľahko vybudovať. Pre prevádzkovateľov a dodávateľov iGamingu patria medzi hlavné výhody:
- Prístup na trh a udeľovanie licencií: Vstup na regulované trhy môže trvať roky. Kúpa licencovaného prevádzkovateľa alebo dodávateľa skracuje čas uvedenia na trh a pridáva lokálne odborné znalosti v oblasti dodržiavania predpisov. Príklad: Obmedzenie akvizícií domácich prevádzkovateľov s cieľom posilniť prítomnosť na novo regulovaných trhoch, ako je Holandsko.
- Hĺbka produktu a duševné vlastníctvo: Knižnice hracích automatov s najvyšším výkonom, štúdiá s krupiérmi naživo alebo overený stávkový engine môžu byť rozdielom medzi priemerným a vynikajúcim výkonom. Akvizícia spoločnosti NetEnt spoločnosťou Evolution v roku 2020 – po ktorej nasledovalo ukončenie činnosti NetEnt Live a zameranie sa na hracie automaty – upevnila vedúce postavenie v oblasti obsahu.
- Technológia a dáta: Stávkové kancelárie prosperujú vďaka rýchlosti a presnosti dát; kasína sa spoliehajú na personalizáciu a systémy riadenia rizík. Nákupy dátových spoločností a technológií riadenia rizík (napr. OpenBet pod Endeavor/IMG ARENA) pomáhajú prevádzkovateľom zvýšiť marže a zlepšiť používateľskú skúsenosť.
- Synergie nákladov: Zdieľaný marketing, konsolidácia platforiem a centralizované obchodné pulty zvyšujú ziskovosť. Vo veľkom rozsahu sa propagačné výdavky na používateľa často znižujú, čím sa uvoľňujú finančné prostriedky na vývoj produktov alebo expanziu na trh.
- Značka a krížový predaj: Kombinácia silnej stávkovej kancelárie so silným kasínom (alebo pokrom) podporuje krížový predaj a zvyšuje celoživotnú hodnotu. Kúpa SBG spoločnosťou Stars Group je učebnicovým príkladom.
- Obranná stratégia: Odstránenie konkurenta môže zlepšiť cenovú silu a podiel na trhu – za predpokladu, že s tým súhlasia regulátori. Túto logiku odrážajú konsolidácie spoločností Evolution-NetEnt a niektorých maloobchodných spoločností v Spojenom kráľovstve.
Výhody sa samozrejme prejavia len disciplinovanou integráciou a zosúladením regulačných opatrení. Chybné kroky pri vykonávaní môžu riziko skôr zvýšiť, než znížiť.
Typy akvizícií, ktoré vidíte v iGamingu
- Horizontálne akvizície: Kúpa konkurenta v rovnakom bode hodnotového reťazca. Príklad: Akvizícia spoločnosti NetEnt spoločnosťou Evolution (obe štúdiá B2B obsahu).
- Vertikálne akvizície: Kúpa dodávateľa alebo distribútora vo vašom vlastnom hodnotovom reťazci. Príklad: Prevádzkovateľ stávkových kancelárií získava poskytovateľa obchodovania/riadenia rizík alebo prevádzkovateľ B2C kupuje partnerskú sieť.
- Akvizície konglomerátov: Kúpa podniku v inom odvetví za účelom diverzifikácie. Menej bežné v oblasti iGamingu, ale mediálne spoločnosti, ktoré sa podieľajú na stávkovaní (a naopak), môžu mať túto príchuť.
- Kongenerické akvizície: Nákup v rámci toho istého širšieho sektora, ale v inom segmente. Príklad: Technologická firma zaoberajúca sa lotériami, ktorá kupuje spoločnosť zaoberajúcu sa kasínovými systémami, alebo stávková kancelária, ktorá kupuje prevádzkovateľa pokrového trhu.
V praxi mnohé obchody kombinujú prvky. GTECH-IGT a Lottomatica-GTECH ponúkali horizontálne aj vertikálne výhody, čím vytvárali komplexnú infraštruktúru pre vlády a kasína.
Aký je účel akvizícií iGamingu?
Hlavným cieľom je posilniť konkurenčnú pozíciu a zrýchliť rast nad rámec toho, čo by priniesla organická expanzia. Medzi bežné strategické ciele patrí:
- Rýchlejší vstup na nové, regulované trhy (napr. zavádzanie v jednotlivých štátoch USA po roku 2018 alebo otvorenie trhu v Ontáriu v roku 2022).
- Získanie technológií, ktorých vybudovanie by trvalo príliš dlho alebo by bolo príliš drahé (rizikové obchodovanie, živé vysielanie, správa hráčskych účtov, personalizácia s využitím umelej inteligencie).
- Získanie diferenciácie produktu (exkluzívny obsah, značkové duševné vlastníctvo, lokalizované hry pre regióny s vysokou hodnotou).
- Agregácia rozsahu na zlepšenie vyjednávacej sily s dodávateľmi, mediálnymi partnermi a poskytovateľmi platobných služieb.
- Konsolidácia dosahu affiliate partnerov s cieľom optimalizovať akvizičné náklady a kvalitu funnela.
Príklady:
- Akvizícia spoločnosti NetEnt spoločnosťou Evolution odstránila rivala v oblasti obsahu a konsolidovala duševné vlastníctvo hracích automatov, čím vytvorila komplexné centrum pre živé hry a hracie automaty.
- Flutterova história z fúzie Paddy Power-Betfair a následnej akvizície Stars Group priniesla synergie krížového predaja v rámci pokru, stávkových kancelárií a kasín vo veľkom meradle.
- Kúpa OpenBet spoločnosťou Endeavour pridala do zásobníka práv a dát IMG ARENA kľúčovú platformu pre stávkové kancelárie a ponúkla prevádzkovateľom komplexnejšie riešenie B2B.
Fúzie a akvizície verzus organický rast: Čo je lepšie?
Neexistuje univerzálny víťaz – obe cesty môžu uspieť v závislosti od trhových podmienok, kapitálu, diferenciácie značky a načasovania regulácie.
- Organickí víťazi: Klasickým príkladom je Bet365 – rozsiahle investície do interných technológií, konzistentné používateľské rozhranie, prepracované live stávkovanie a hodnota značky budovaná v priebehu rokov. Videoslots a jej sesterská značka Mr Vegas tiež ilustrujú trpezlivý rast zameraný na produkty s rozsiahlou knižnicou hracích automatov a atraktivitou pre špecifickú skupinu zákazníkov.
- Víťazi poháňaní fúziami a akvizíciami: Flutter a Entain sú kotvami éry konsolidácie, pričom každá zostavuje globálny súbor značiek a technológií. Kindred Group (Unibet) využila kombináciu organického rastu a akvizícií (napr. 32Red v roku 2017) na vybudovanie regionálneho rozsahu.
- Hybridný prístup: Mnoho prevádzkovateľov si buduje základné funkcie interne, zatiaľ čo na vyplnenie medzier využíva akvizície. Napríklad prevádzkovateľ si môže vyvinúť vlastný frontend a zároveň získať vynikajúci PAM (správa hráčskych účtov) alebo systém riadenia rizík.
Keď sa trhy liberalizujú (napr. USA po PASPA v roku 2018, Holandsko od roku 2021, Ontário v roku 2022, blížiace sa spustenie v Brazílii), môže byť výhoda rýchlosti z akvizícií rozhodujúca. Na vyspelých trhoch s intenzívnou reguláciou (napr. Spojené kráľovstvo, Nemecko) môže organická optimalizácia a udržanie zamestnancov prekonať výrazné fúzie a akvizície.
Ako tieto ponuky ovplyvňujú hráčov, stávkujúcich a partnerov
Hráči a tipujúci:
- Viac obsahu a funkcií: Kombinované knižnice a rozpočty zvyčajne vedú k väčším katalógom s krupiérmi naživo, väčšiemu počtu automatov od špičkových štúdií, hlbším trhom s hrami v hre a vylepšeným mobilným aplikáciám.
- Krátkodobé propagačné akcie verzus dlhodobá hodnota: Bezprostredne po fúziách môžu propagačné akcie prudko vzrásť, keďže sa značky opäť predstavia. Z dlhodobého hľadiska môže menej konkurentov znamenať menej agresívnych bonusov, ale lepšie produkty a bezpečnejšie nástroje pre hazardné hry.
- Bezpečnejšie hazardné hry a dodržiavanie predpisov: Väčší prevádzkovatelia majú tendenciu implementovať silnejšie technológie bezpečnejšieho hazardu (kontroly dostupnosti, behaviorálna analýza, limity strát), aby uspokojili regulačné orgány, čo môže zlepšiť ochranu spotrebiteľov, ale aj zvýšiť trenie.
Hráči krypto kasína:
- Lepšie možnosti platby: Keďže sa kryptomeny v niektorých jurisdikciách stávajú normalizovanejšími, väčšie skupiny môžu integrovať systémy fiat a digitálnych aktív prostredníctvom spracovateľov tretích strán, ponúkať vstupy a výstupy z platobných terminálov a zároveň zachovávať štandardy KYC/AML na regulovaných trhoch.
- Fragmentovaná regulácia: Značky zamerané predovšetkým na kryptomeny často pôsobia na sivých alebo zahraničných trhoch. Konsolidácia medzi regulovanými prevádzkovateľmi by mohla spomaliť prijatie kryptomien v prísne regulovaných regiónoch a zároveň ho urýchliť na permisívnych alebo čoskoro regulovaných trhoch.
Partneri a mediálni partneri:
- Menej väčších inzerentov: Konsolidácia môže znížiť počet programov, s ktorými je potrebné pracovať, ale zvýšiť rozpočty a stabilitu.
- Strategické exity: Partnerské siete sa tiež konsolidovali. Väčšie partnerské spoločnosti a kótované mediálne skupiny naďalej kupujú špecializované stránky s SEO autoritou alebo regionálnymi znalosťami s cieľom posilniť potenciálnych zákazníkov.
- Požiadavky na dodržiavanie predpisov: Prevádzkovatelia čoraz viac požadujú od partnerov vyššie štandardy dodržiavania predpisov – presné lokalizované zmluvné podmienky, posolstvá o zodpovednom hraní a obsah s obmedzeniami podľa veku – čím zvyšujú latku pre menších partnerov.
Trendy, ktoré treba sledovať (2024 – 2026)
- Konvergencia médií a stávkovania: Dohody spájajúce športové médiá, streamovacie práva a stávkové technológie budú pokračovať. Predstavte si integrované zážitky, kde sú živé štatistiky, mikrostávky a video natívne.
- Kuriér lotérie a iLottery: Kuriérske služby lotérie v USA a štátom riadená expanzia iLottery priťahujú záujem prevádzkovateľov a súkromných investorov. Tieto aktíva môžu byť regulované, nemenné a obhájiteľné.
- Latinská Amerika rastie: Zavádzanie regulovaného trhu v Brazílii priťahuje globálnych operátorov a dodávateľov. Očakávajte fúzie a akvizície pre lokálne licencie, platby a mediálny dosah.
- Rekalibrácia Nemecka, Holandska a Spojeného kráľovstva: Keďže európske trhy sprísňujú pravidlá (limity reklamy, stropy podielov, kontroly dostupnosti), fúzie a akvizície sa môžu viac zamerať na technológie (nástroje RG, KYC/AML) a prevádzkovú efektívnosť než na čistý rast tržieb.
- Orchestrácia platieb a technológie riadenia rizík: Vzhľadom na spätné platby, podvody a viackoľajové platby (karty, APM, kryptomeny, otvorené bankovníctvo) budú akvizície v oblasti orchestrácie platieb a rozhodovania o rizikách atraktívne.
- AI a personalizácia: Očakávajte viac ponúk na CRM s umelou inteligenciou, odporúčacie nástroje a segmentáciu v reálnom čase s cieľom zvýšiť mieru udržania zákazníkov pri rešpektovaní obmedzení RG.
Praktický návod: Čo ovplyvňuje oceňovanie pri fúziách a akvizíciách v oblasti iGamingu?
- Regulačná stopa: Licencie na vysokohodnotných, dobre regulovaných trhoch majú prémiové násobky.
- Obhájiteľnosť technológií: Proprietárne platformy, interné obchodovanie a jedinečné knižnice obsahu zvyšujú ocenenia.
- Ekonomika jednotky: Cení sa zdravá hodnota hráča počas jeho života (LTV), udržateľná stratégia bonusov a nízke akvizičné náklady (efektívny affiliate partner alebo SEO).
- Hodnota značky a udržanie zákazníkov: Zavedené značky so silným NPS a nízkou mierou odchodu zákazníkov si často vyžiadajú lepšie ceny.
- Diverzifikácia: Multiproduktové (šport, kasíno, živé hry, poker) a multiregionálne portfóliá znižujú riziko a zvyšujú odolnosť.
- Zrelosť v oblasti dodržiavania predpisov: Osvedčené rámce AML/KYC/RG znižujú prevádzkové a reputačné riziko – čo je dôležité pre nadobúdateľov aj regulačné orgány.
Ďalšie príklady a kontext z reálneho sveta
- Konsolidácia v USA od roku 2018: Po zrušení PASPA dominovali titulkom novín partnerstvá a akvizície medzi európskymi operátormi a americkými partnermi pre prístup na trh. FanDuel a DraftKings viedli skorý útok; akvizícia amerických aktív PointsBet spoločnosťou Fanatics (2023) bola ďalším pozoruhodným krokom pri budovaní full-stack vyzývateľa.
- Konsolidácia affiliate partnerov: Väčší affiliate partneri získali špecializované stránky, regionálnych lídrov a sociálne komunity, aby si zabezpečili umiestnenie na Googli a priamu návštevnosť. To sťažilo novým, malým affiliate partnerom preraziť bez jedinečného uhla pohľadu alebo kvalitného obsahu.
- Živé kasíno a štúdiá: Konsolidácia spoločností Ezugi, NetEnt a Red Tiger spoločnosťou Evolution v priebehu času formovala prostredie obsahu živých hier a hracích automatov a nútila konkurentov, aby sa odlišovali lokalizovanými štúdiami, hernými show s úzkou škálou hráčov a značkovými zážitkami.
- Platby a kryptomenové rampy: Zatiaľ čo mnohé regulované značky prvej úrovne stále uprednostňujú fiat meny, akvizície a partnerstvá v oblasti orchestrácie platieb, otvoreného bankovníctva a technológií dodržiavania predpisov naďalej približujú možnosti súvisiace s kryptomenami mainstreamovým operátorom – za predpokladu, že to regulácia umožňuje.
Výhody a nevýhody fúzií a akvizícií v oblasti iGamingu
Výhody
- Rýchlejší vstup na trh: Nákup licencovaných operátorov alebo dodávateľov skracuje časové harmonogramy pre spustenie v nových regiónoch.
- Zrýchlenie produktov a technológií: Prístup k najkvalitnejšiemu obsahu, obchodovaniu a údajom môže zlepšiť marže a zážitok hráčov.
- Úspory z rozsahu: Konsolidovaný marketing, platforma a platby prinášajú synergie nákladov.
- Silnejší postoj k dodržiavaniu predpisov: Väčšie skupiny môžu investovať viac do nástrojov RG, AML a KYC, čím sa zníži dlhodobé regulačné riziko.
- Príležitosť krížového predaja: Viacproduktové ekosystémy premieňajú hráčov stávkových kancelárií na kasína a naopak, čím sa zvyšuje LTV.
Nevýhody
- Riziko integrácie: Migrácie platforiem, prekrývanie značiek a kultúrne nesúlady môžu poškodiť udržanie zamestnancov a morálku zamestnancov.
- Regulačná kontrola: Veľké obchody môžu čeliť previerkam zo strany hospodárskej súťaže, nápravným opatreniam alebo oneskoreniam, čo zvyšuje riziko realizácie.
- Tlak na propagačné akcie: Stratégie po fúzii môžu znížiť intenzitu propagačných akcií na rozvinutých trhoch, čo frustruje hráčov hľadajúcich bonusy.
- Spomalenie inovácií: Nadmerná konsolidácia môže znížiť rozmanitosť nápadov a spomaliť rýchlosť vývoja funkcií, ak sa riadenie stane príliš rigidným.
- Zadlženosť: Vysoko zadlžené obchody obmedzujú flexibilitu a môžu viesť k škrtom v marketingu alebo investíciách do produktov, ak dôjde k poklesu výkonnosti.
Často kladené otázky
Aký je rozdiel medzi akvizíciou, fúziou a prevzatím?
- Akvizícia: Jedna spoločnosť kúpi inú a integruje ju do svojej štruktúry. Značky môžu zostať navonok oddelené, ale vlastníctvo a kontrola prechádzajú na kupujúceho.
- Fúzia: Dve spoločnosti sa zlúčia a vytvoria nový subjekt, pričom často prelínajú budovanie značky a riadenie.
- Prevzatie: Typ akvizície, pri ktorej cieľová spoločnosť nie je ochotná alebo s tým pôvodne nesúhlasí; kupujúci si zabezpečuje kontrolu prostredníctvom nákupu akcií alebo ponuky na odkúpenie.
Aký typ akvizície je v iGamingu najbežnejší?
Bežné sú horizontálne a kongenerické obchody: prevádzkovatelia kupujú prevádzkovateľov s cieľom získať viacero oblastí alebo nových geografických oblastí a dodávatelia kupujú dodávateľov s cieľom rozšíriť obsah alebo možnosti platformy. Významné sú aj vertikálne obchody (napr. prevádzkovateľ kupuje stávkový portál alebo partnerskú sieť).
Ako tieto ponuky ovplyvňujú bonusy a propagačné akcie pre hráčov?
Krátkodobo môžete zaznamenať agresívne kampane za opätovné zavedenie. Dlhodobo môže konsolidácia znížiť počet konkurenčných značiek, čo niekedy vedie k menšiemu počtu pútavých bonusov. Kvalita produktov, živých trhov a výkonnosť aplikácií sa však zvyčajne zlepšujú a nástroje zodpovedného hrania sa stávajú robustnejšími.
Sú krypto kasína súčasťou tejto konsolidačnej vlny?
Postupne. Mnohé kasína, ktoré sú zamerané predovšetkým na kryptomeny, fungujú mimo plne regulovaných rámcov, čo komplikuje bežné fúzie a akvizície. Spoločnosti zaoberajúce sa orchestráciou platieb a poskytovatelia rizikových technológií – premosťujúce vrstvy medzi fiat menami a kryptomenami – sú však čoraz viac akvizičnými alebo akvizičnými cieľmi. S tým, ako viac jurisdikcií objasňuje pravidlá týkajúce sa digitálnych aktív, očakáva sa väčšia konvergencia.
Znižujú fúzie hospodársku súťaž a poškodzujú spotrebiteľov?
Záleží na tom. Na prísne regulovaných trhoch s cenovými stropmi a mandátmi na bezpečnejšie hazardné hry môže konsolidácia priniesť lepšie dodržiavanie predpisov a stabilnejšie služby. V mierne regulovanom alebo offshore prostredí by menej konkurentov mohlo znížiť intenzitu propagácie. Regulačné orgány často stanovujú podmienky na zachovanie hospodárskej súťaže, ako sú odpredaje alebo behaviorálne nápravné opatrenia.
O aké metriky sa kupujúcich v oblasti iGamingu najviac zaujímajú?
Medzi kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI) patria mesační aktívni používatelia (MAU), počet zákazníkov s vkladmi, priemerný príjem na používateľa (ARPU), odchod zákazníkov, pomer LTV/CAC, miera krížového predaja, podiel na regulovaných trhoch a dostupnosť platformy. Na strane B2B je dôležitý opakujúci sa mix príjmov, nevybavené regulované zmluvy a výkonnosť obsahu (príspevok najlepších hier k GGR).
Je fúzie a akvizície lepšie ako budovanie technológií interne?
Ak je čas kritický – otvárajú sa nové trhy, konkurent získava podiel – získanie overenej technológie môže byť rozumnejšie. Ak je cieľom diferenciácia, môže sa oplatiť počkať na vybudovanie vlastnej technológie. Mnohí lídri sa uchyľujú k hybridnému prístupu: získajú základy platformy a potom vybudujú jedinečné vrstvy UX a analytiky.
Ako zapadajú pridružené spoločnosti do obrazu fúzií a akvizícií?
Partneri sú motormi generovania potenciálnych zákazníkov. Prevádzkovatelia získavajú partnerov, aby uzamkli návštevnosť, znížili závislosť od externých partnerov a získali výhody v oblasti SEO. Samotní partneri sa konsolidujú, aby si vybudovali väčšie mediálne portfóliá a vyjednali s prevádzkovateľmi lepšie obchodné podmienky.
Aké riziká by si mali investori dávať pozor pri fúziách a akvizíciách iGamingu?
- Zložitosť integrácie (migrácie platforiem, racionalizácia značky)
- Regulačné zmeny (limity vkladov, obmedzenia reklamy)
- Makroekonomické nepriaznivé faktory (spotrebiteľské výdavky, devízy, úrokové sadzby ovplyvňujúce pákové obchody)
- Technologický dlh (zastarané platformy, ktorých údržba je nákladná)
- Reputácia a dodržiavanie predpisov (zlyhania v oblasti AML/KYC môžu narušiť synergie)
Záver: Ako vyzerá ďalšia kapitola fúzií a akvizícií iGamingu
Najväčšie kroky v sektore iGamingu – od fúzie Paddy Power a Betfair, ktorá definovala trh, až po akvizíciu Sky Betting & Gaming spoločnosťou The Stars Group, od spojenia GTECH s IGT až po krok spoločnosti Silver Lake, ktorá súkromne kúpila Endeavor – rozprávajú konzistentný príbeh. Rozsah, technológia a regulovaný prístup na trh sú tri piliere, ktoré sa snaží vybudovať každý seriózny prevádzkovateľ alebo dodávateľ. Keď sú tieto piliere zavedené, krížový predaj sa stáva silným, dodržiavanie predpisov sa stáva lepšie zvládnuteľným a plány vývoja produktov sa zrýchľujú.
Do budúcnosti budú najúspešnejšími uzatvárateľmi obchodov tí, ktorí:
- Investujte do bezpečnejšieho hazardného hrania a technológií na dodržiavanie predpisov ako do funkcie, nie ako do nákladov.
- Prepojte médiá a stávkovanie, aby ste poskytli integrované zážitky v reálnom čase.
- Selektívne expandovať do vysoko potenciálnych regulovaných regiónov (Brazília, rozvíjajúca sa mapa Severnej Ameriky a časti Európy a Latinskej Ameriky) s lokálnymi partnerstvami alebo akvizíciami.
- Zodpovedne používajte umelú inteligenciu a dáta na personalizáciu bez prekročenia regulačných hraníc.
- Vyvážte akvizície s trpezlivosťou pri budovaní výrazných a dlhodobých výhod produktu.
Pre hráčov a stávkujúcich je praktický výsledok takýto: očakávajú lepšie aplikácie, širšie trhy a spoľahlivejšie platformy, ktoré sú ohraničené silnejšími nástrojmi pre zodpovedné hranie. Partneri očakávajú vyššie štandardy dodržiavania predpisov, ale aj väčších a predvídateľnejších partnerov. Pre investorov a prevádzkovateľov bude ďalšia vlna hodnoty pravdepodobne pochádzať z premyslených integrácií, nielen z vysokých cien.
Ak bolo posledné desaťročie o skladaní jednotlivých častí, to ďalšie bude o tom, ako ich prinútiť spievať; premeniť portfóliá na platformy a platformy na zážitky, ktoré ľudia milujú a ktorým dôverujú.
Prehliadajte aktívne príležitosti na akvizíciu v oblasti iGamingu
Vyššie uvedené transakcie predstavujú dokončené obchody. Aktuálne obchodné príležitosti nájdete v našich overených ponukách podľa typu aktíva a jurisdikcie:
Získajte nové ponuky skôr, ako sa stanú verejne obchodovateľnými
Nové zoznamy kasín, stávkových kancelárií a partnerských programov sa odosielajú odberateľom 48 hodín predtým, ako ich zverejníme. Maximálne jeden e-mail týždenne.
Uprednostňujete Telegram? Pridajte sa k profesionálom iGamingu na @igamingdealflow

